ÜYE OL     GİRİŞ YAP     Online Ziyaretçi: 1
Web Site İçinde
Başarı...
Neden Başarı
Neden Başarıyı Tercih Edeceksiniz...

16 senelik tecrübe

Kursumuz kurulduğu yıldan bu yana edindiği tecrübe ile sizlere en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır.

Teknolojiye uygun programlar ve ders içerikleri

Her geçen gün teknoloji ilerlemektedir ve yeni programlar çıkmaktadır. Kurum olarak bizde bu yenilikleri takip ederek sizlere son çıkan programların eğitimlerini vermekteyiz.

Eğitim Garantisi

Maddiyattan ziyade bizim için eğitim ve öğrenci ön plandadır. Eğitimini herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan veya tam alamayan öğrencilerimize eğitimi baştan alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Her türlü eğitim danışmanlığı

Eğitim programınızın dışında her türlü sorularınızı eğitmenlerimiz içtenlikle yanıtlayacaktır.

Eğitim Kadrosu

Konusunda uzman, tecrübeli öğretmenler siz öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır.

HAKKIMIZDA

Tarihçe

Bina ResmiBaşarı Eğitim Kurumları 1994 yılından bu yana kursiyerlerin belirlenen alanlarda eğitimlerini vermekte, sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır. Başarı'da günümüze kadar 40.000'den fazla öğrenci eğitim almış, Ankara'nın en saygın, en kaliteli eğitim kurumudur.

 

BİLGİSAYAR KURSLARI

Eğitim kurumumuz 1994 yılında Bilgisayar kursu eğitimi ile hizmete açılmıştır. Bilgisayar eğitimine, Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayar Programcılığı kursları ile başlayıp, bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle yeni programların eğitimlerini de vermektedir. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle beraber yeni iş alanları ve yeni bilgisayar programları piyasaya sürüldü. Kursumuzda piyasada çok fazla kullanılan programların eğitimleri verilmektedir.

Programlama Kursları: Algoritma, Basic, Pascal, C, Visual Basic, Delphi, C++, Visual C++, C#, VB.NET, JAVA, Ajax, JavaScript, ActionScript

Web Tasarım Kursları: HTML, CSS, Dreamweaver, Flash, Fireworks

Grafik Tasarım Kursları: Coreldraw, Photoshop, Illustrator, InDesign, Freehand, QuarkXPress

CAD/3D Tasarım Kursları: Autocad, 3DS Max, SketchUp

 

AÇIKÖĞRETİM KURSLARI

1999 yılından itibaren Açıköğretim kursumuz eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Açıköğretim kursumuzda bölümlere göre değişik dersler verilmektedir.

 

KPSS KURSLARI

2001 yılından itibaren KPSS kursumuz eğitim faaliyetlerine başlamıştır. KPSS kursumuzda Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve Alan Bilgisi sınavların yönelik eğitimler verilmektedir.

 

ALES KURSLARI

2003 yılından itibaren ALES kursumuz eğitim faaliyetlerine başlamıştır. ALES kursumuzda Sayısal Yetenek ve Sözel Yetenek bölümlerinde başarı olabilmeniz için gerekli olan eğitimler verilmektedir.

 

DGS KURSLARI

2003 yılından itibaren DGS kursumuz eğitim faaliyetlerine başlamıştır. DGS kursumuzda Sayısal Yetenek ve Sözel Yetenek bölümlerinde başarı olabilmeniz için gerekli olan eğitimler verilmektedir.

 

KPSS KURSLARI

2001 yılından itibaren KPSS kursumuz eğitim faaliyetlerine başlamıştır. KPSS kursumuzda Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve Alan Bilgisi sınavların yönelik eğitimler verilmektedir.

 

YABANCI DİL KURSLARI

2001 yılından itibaren yabanci dil eğitimi vermeye başlayan kursumuzda öncelikli olarak Genel lİngilizce eğitimi verilen kursumuzda, Almanca ve Rusça eğitimleri de verilmektedir. Yabancı dile yönelik olarak yapılan KPDS, ÜDS, TOEFL gibi sınavlara yönelik sınavlara hazırlık eğitimlerimiz de bulunmaktadır.

 

Sayfanın en üst kısmına gitmek için tıklayın.


SİTE

Anasayfa

Hakkımızda

Kurslar

İletişim

Forum

Mesaj Kutusu

Yeni Gruplar

KURSLAR

Bilgisayar Kursları

Açıköğretim Kursları

KPSS Kursları

ALES Kursları

DGS Kursları

Yabancı Dil Kursları

ÜYELİK

Üye Ol
Üye Girişi

İLETİŞİM

Adres: İzmir Cd. No: 8 Kızılay / ANKARA (Kroki)

Telefonlar:
0850 840 0 441 / 0545 441 0 441 / 0312 230 31 40 / 0312 424 0 427

E-mail: bilgiankarabasari.com.tr

 

Sayfa 0,03 saniyede yüklendi.başarı akademi | www.mebkurs.com | www.anadoluaof.com | www.hemenogren.com | www.hementest.com | www.onlinekurs.net | www.internettenkurs.com | www.uzaktankurs.com | www.rakipfiyat.com | www.fotografkaresi.com | www.basariakademi.com | www.acikogretim.biz | www.ankaraingilizce.com | www.basariyayinlari.com | www.basaribilisim.com | www.cikmissorular.com | kurucaşile | alterna